Co to jest BVFK (Bundesverband freier Kfz-Händler, BVfK e.V)? – Car For Friend

17 listopada 2018 | AdminCFF

Bundesverband freier Kfz-Händler, BVfK e.V. (Związek Niezależnych Sprzedawców Pojazdów) to instytucja założona w lutym 2000 roku w Bonn. W swoich celach statutowych zobowiązuje się do działań na rzecz poprawy zaufania do sprzedawców pojazdów wśród klientów i opinii publicznej.

Związek zdołał wypracować zasady, które stanowią godną naśladowania normę określającą sposób sprzedaży samochodów. Istotnym punktem odniesienia są tu naturalnie obowiązujące przepisy prawne, normy ADAC, a także oczekiwania kupujących.

Pewność dla klientów

Przez lata działalności na rynku i szeroko zakrojone działania informacyjne związkowi udało się przekonać do siebie klientów na terenie Niemiec ale nie tylko. JCK Sp. z. o.o. jest pierwszym zagranicznym podmiotem należącym do tego stowarzyszenia. Logo tej instytucji stało się synonimem pewności i zaufania. Transakcji, która nie skończy się rozczarowaniem, bez ukrytych wad i finansowych pułapek. Nigdzie indziej interesy klientów

nie są chronione lepiej. Działania związku na tym się nie kończą. Wiele uwagi i energii kierowanych jest na rzecz usprawnienia pracy podmiotów sprzedających samochody.

 

Korzyści dla partnerów

Udział w związku niesie z sobą liczne korzyści również dla każdego z członków. Profitem jest tu efekt synergii wynikający z wykorzystywania logo i wspólnych działań lobbingowych. Zaufanie i pozytywny wizerunek niosą z sobą większe zainteresowanie u klientów, co przekłada się na wzrost obrotów. To wszystko procentuje również dla Klientów końcowych. Kolejny plus to także specjalne warunki finansowe u partnerów biznesowych i na giełdach pojazdów. Tu oszczędności mogą wynosić nawet do kilka tysięcy Euro. Na niższe stawki można liczyć także w bankach i u ubezpieczycieli. Związek wypracował także własny system gwarancji, uwierzytelnioną kontrolę tachografów i udostępnia swoim członkom sprawdzone wzory umów.

 

Zatem warto kupować auto u zrzeszonych w BVfK członków. Bezpieczeństwo, rzetelność, odpowiedzialność to głowne zalety takiego zakupu, które przekładają się wprost na korzyści dla Klientów!

Planujesz zakup auta i chcesz mieć pewność dobrego wyboru?

Porozmawiaj z nami na temat zakupu i dowiedz się, na co zawrócić uwagę podczas wyboru auta. 

Wyślij formularz i otrzymaj 3 zweryfikowane oferty auta, którego szukasz!