Samochody używane w CFF, czyli o autach kupionych w październiku 2021!

18 listopada 2021 | carforfriend

Czy Ty również nie zauważyłeś kiedy skończył się październik? Może to przez ilości sprawdzanych aut i ciągłe podróże po całe Europie? Może to coraz krótsze dni i pogoda, która jest do zaakceptowania jedynie z poziomu koca i własnej kanapy? Mamy jeszcze kilka innych wymówek, dlaczego podsumowanie października 2021 w CFF jest tak późno, jednak dobrze wiemy, że i tak zrzucisz wszystko na Oktoberfest… Jednak w końcu oddajemy w Twoje ręce, historię wybranych samochodów używanych, które mieliśmy przyjemność gościć w naszym garażu w październiku. Zaczniemy od legendy motoryzacji, czyli marki Ford, aby następnie bliżej przyjrzeć się estetyce wprost z półwyspu Iberyjskiego. Potem podróż do Japonii, aby na koniec przenieść się do USA. Na tym moglibyśmy poprzestać, ale oczywiście za czas oczekiwania zasłużyłeś na niespodziankę! Zapraszamy do lektury

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą

działaj z nami już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ

Po raz pierwszy samochody używane — Ford Mondeo 

Zgodnie z obietnicą zaczynamy od prezentacji marki Ford, wykorzystując do tego, dla nas legendarnego, Forda Mondeo. Rok produkcji: 2009. Pojemność silnika: 1 999 cm3. Moc: 145 koni mechanicznych. Egzemplarz w bardzo dobrym stanie technicznych, bogato wyposażony i kupiony w bardzo korzystnej cenie dla naszego klienta mieszkającego w Czechach. Dla nas Ford Monedo to synonim wygody i pragmatyzmu. Do tego ciekawa stylistyka i rozsądne koszty eksploatacji. Dzięki takim autom samochody używane/ osobowe mają swojego godnego reprezentanta w świecie rozsądnych i przemyślanych zakupów.

 

Samochody używane po raz drugi — Seat Leon 

Jeżeli śledzisz naszego Instagrama, to pewnie widziałeś nasz post dotyczący tego właśnie modelu. “My name is Leon. Seat Leon.“ – tak właśnie przedstawił nam się ten egzeplarz gdy pojawiliśmy się na weryfikacji stanu pojazdu. Oczywiście weryfikacja przebiegła pomyślenie, a Leon trafił do naszego klienta. Zaprezentowany model to rok 2017. Pojemność silnika: 1 800 cm3. Moc: 180 KM. W trakcie jazdy bardzo chętnie pokazuje swój południowy temperament. Do tego ten czerwony kolor… jak tu się nie zakochać?

 

Po raz trzeci samochody używane — Toyota RAV4

Wyrywając z objęć hiszpańskiej namiętności, zabieramy Cię do kraju kwitnącej wiśni, czyli zapraszamy do Toyoty RAV4. Model z roku 2012  o mocy 158 KM zamkniętych w pojemności 2 000 cm3. Uniwersalny biały kolor, bardzo dobre wyposażenie oraz legendarna niezawodność. Samochody używane Toyota to zawsze bardzo dobry wybór.  Samochody używane Toyota z CFF to świetny wybór. 

 

Samochody używane po raz czwarty — Jeep Grand Cherokee 

Bardzo nam miło przestawić Ci prawdziwą bestię, czyli Jeep Grand Cherokee z roku 2006. Pod maską tego egzemplarza pracuje jedynie 320 KM zanurzonych w 5 7000 cm3 pojemności. Musimy przyznać, że robi ogromne wrażenie… do tego jeszcze kultura pracy prawdziwego V8.  Mieliśmy ciarki na samą myśl, że możemy przejechać się tym potworem. Prezentowany egzemplarz to oczywiście bardzo dobre wyposażenie oraz zadbany lakier i elementy techniczne. Zapraszamy do oglądania, ale prosimy nie karmić bestii (pochłania wszystko i to w każdych ilościach) 

 

Czas na podsumowanie i niespodziankę

To już prawie koniec tego co dla Ciebie przygotowaliśmy… Oczywiście pamiętamy o obiecanej niespodziance, którą jest wodzidło, sprowadzone na zamówienie naszego klienta prosto ze Szwajcarii. Dlatego poniżej umieszczamy kilka zdjęć! Czy przywiezienie tego żółtego potworka było wyzwaniem? Oczywiście! Ale my uwielbiamy wyzwania. Dlatego jeżeli szukasz pewnego i sprawdzonego auta, napisz do nas i rzuć nam wyzwanie! Znajdziemy, kupimy i przywieziemy dla Ciebie każde auto, i nie tylko… 

PS. Zanim obejrzysz wodzidło, zobacz co dzieje się na naszym Facebooku!

 

8 lutego 2023 | Ryszard

Samochody używane sprowadzone w styczniu 2023

Nowy 2023 rok. Zatem Szanowni Klienci! życzymy Wam: DO SIEGO ROKU! Styczeń zaczynamy od pięknego Mercedesa i doskonałego Pajero.

Planujesz zakup auta i chcesz mieć pewność dobrego wyboru?

Porozmawiaj z nami na temat zakupu i dowiedz się, na co zawrócić uwagę podczas wyboru auta. 

Wyślij formularz i otrzymaj 3 zweryfikowane oferty auta, którego szukasz!