Sprowadzone – Sierpień 1

22 sierpnia 2019 | carforfriend

Volkswagen Caddy Volvo XC70 VW Transporter BMW X3 Citroen C5 Ford Transit Volkswagen Caddy Prosimy policzcie dobrze dzieci! Bo niebawem do szkoły. Gdyby się okazało, że Wasze auto ma za mało siedzeń to być może damy radę pomóc w tej kwestii. Caddy, 7 miejsc, jak na foto, ten akurat jeszcze 4×4, albo jakiś S-Max albo […]

Volkswagen Caddy

Volvo XC70

VW Transporter

BMW X3

Citroen C5

Ford Transit

Volkswagen Caddy

Prosimy policzcie dobrze dzieci! Bo niebawem do szkoły. Gdyby się okazało, że Wasze auto ma za mało siedzeń to być może damy radę pomóc w tej kwestii. Caddy, 7 miejsc, jak na foto, ten akurat jeszcze 4×4, albo jakiś S-Max albo Zafira czy inne SpaceTourery. Zapraszamy.

Volvo XC70

Volvo takie, kolejne XC70, fajne są. Kupujcie XC70! Bo V60 Cross Country jeszcze w poczekalni będą jakiś czas. Dzięki przy okazji Markowi za robotę w Toruniu. Wiecie, że część usług u mechaników w Toruniu jest ponad 40 % taniej niż w Świdnicy.

Volkswagen Transporter

Volkswagen T, wersja Panamericana. Hmm, fajnie się jeździ ale wymaga oswojenia gabarytów. Lepiej czuje się powyżej 50 km/h niżeli manewrowanie. Zawieszenie też im szybciej jedziesz tym lepiej działa. 2010 rok, 177000 km, miejcie 100.000 złotych… Bo ma napęd 4×4 a to rzadkość w busach w Europie.

BMW X3

Znacie takie kolory, że czarny to w sumie brązowy albo śliwkowy, na przykład. Albo, że srebrny to czarnawy. Czasem tak ma być jak na tym BMW albo na Astrach kiedyś a kiedy indziej lakiernikowi źle się farba wymiesza.

Citroen C5

C5, 2.0 benzyna, na hydro, 112000 km. Miejcie 25-30 tys zł. Roczniki 2009 do 2012. Te tańsze to zwykle już padlina, te droższe to nie zawsze sensownie wydawane pieniądze.

Ford Transit

Planujesz zakup auta i chcesz mieć pewność dobrego wyboru?

Porozmawiaj z nami na temat zakupu i dowiedz się, na co zawrócić uwagę podczas wyboru auta. 

Wyślij formularz i otrzymaj 3 zweryfikowane oferty auta, którego szukasz!