Samochody używane sprowadzone w kwietniu 2022.

4 maja 2022 | Anita Tądel

Na majówkę, do pracy i do zabawy oraz oczywiście dla przyjemności samej jazdy. Przedstawiamy auta sprowadzone w kwietniu 2022.

Zaczynamy nowy miesiąc od powrotu Monzy do Niemiec.

Od zdjęć Mitsubishi po polerce, od zdjęć kilku aut z Dubaju, które też będą dostępne! Potem może Japonia! Będą też dostawy nadal z Niemiec, Szwecji i Polski. Pokazujemy realizację zamówień naszych Klientów i tych możliwych do realizacji dopiero w postaci takiej mieszanki abyście sami poczuli, że to co jest marzeniem a co realizacją to zależy tylko od Waszej woli i decyzji. Resztą zajmiemy się my! Zerknijcie na naszą zakładkę Partnerzy – tam poczytacie więcej o autach z Japonii i Dubaju.

Auta z Japonii i Dubaju

Brabus Smart bez dachu.

Wąskie zastosowanie ale na Plac Trzech Krzyży w Warszawie to trudno o lepszy środek na letnie wieczory! Warto!

Smart Barbus

Zafira to nadal przyjemne auto rodzinne!

Typisch! Das ist Zafira 1,8, 103kW, 2011, 135000 Km. Polecamy! Ten z Holandii do Warszawy!

Pogoda jak to w Niemczech. Żaby z nieba lecą.

Mercedes e400 też jak w Niemczech. Jasny opis w sklepie firmowym Mercedesa w Dreźnie, co lakierowane, kiedy serwis. 40.000 Euro za 2017 rok i 32000 km. Oj by się jeździło… Zostanie wydany doczyszczony oczywiście! Mega fajne auto!

Mercedes E400

Wozimy nadal auta z Polski do… Czech!

Mazda 3, Kodiaq pojechały do naszych sąsiadów! Z Niemiec w tym czasie Mercedes C Klasse oraz BMW 320, Kia Ceed! Tydzień jak tydzień, mimo że świątecznym klimatem w tle!

Audi A4 to już standard!

25000 Euro. 2018 rok, 140 kW, 92.000 km. Zaparkowane już pod Chotebořem w Czeskiej Republice. Chociaż w sumie to dla Słowaka. Bo CarForFriend ma również ofertę na Słowację. Ze dwa na miesiąc auta trafiają właśnie do pięknej Słowacji! Przypominany, że nowe A4 to już ponad 200.000 zł niemal dla każdej wersji.

Jak dzieci siedzą cicho, to coś kombinują. CarForFriend też 😀!

BMW 320 przyjechało! Ford S-Max jest w drodze do Polski, Passat Alltrack w Czechach. Ależ to był tydzień! Zostańcie do poniedziałku z nami! Będą mega fotosy z mega przygody samochodowej!

BMW 320, Ford S-Max, VW Passat Alltrack

Tydzień zaczynamy bojowo!

Od dostawy repliki Goliatha do naszego klienta i kolegi, do Niemiec! To będzie pracowity tydzień. Kolejny taki ostatnio. Oczywiście samochody to główny temat. Ta replika to tylko tak dla zabawy.

Goliath

Mercedes 300 Diesel z 1995 roku, 230.000 prawdziwych kilometrów.

Madryt, Sewilla, Tera, Koszalin 🙂. Trochę mu się klimat zmieni. Zobaczcie zdjęcia jak może silnik wyglądać w takim aucie, 27 lat. Wady hiszpańskich aut to drapnięcia i powtórne lakierowania. Zalety? Patrz zdjęcia! Kompletny brak rdzy!

Mercedes 300

Dalej idziemy w Mercedesa!

Tym razem E400 z 2017 roku, z symbolicznym przebiegiem 33000 km! Brawo dla naszego czeskiego klienta za wybór! Cenowo to okolice 40.000 Euro

Ale żeby wozić Skody do Czech ze Szwecji ???

BMW X5 bardzo ładne.

3.0, 265 koni, 2019 rok, 83000 km, 65.000 Euro. Do rejestracji w Czechach! Uff.. że też oni jakoś bez tej akcyzy dają radę! Na majówkę jak znalazł!

Marzec i kwiecień to były najpierw trudne potem dziwne miesiące, wiecie sami dlaczego!

Niektóre auta jeszcze czekają na swój dobry finał – przecież w maju też trzeba pracowac! Większość już dojechała jednak. Macie dobry gust i co ważne macie też coraz więcej kasy na swoje auta. Świat wokół bardzo się zmienił, my jako firma staramy się rozwijać ale NIE zmieniać! Chcemy zostać nadal blisko rynku, blisko Klientów i blisko samochodów. Od dwóch do dwustu tysięcy Euro, taki macie rozrzut. To trudne wyzwanie, bo inni Klienci to inne oczekiwania i wymagania. Moim zdaniem jednak handlarski „żart”, że budżet Klienta to Tico a wymagania to E-Klasa przestał być aktualny. Jedni Klienci się urealnili i wiedzą, że kupując tanie auto muszą iść na pewne kompromisy, inni natomiast mają wymagania ale i budżety stosowne!
My nie dyskutujemy z rynkiem! My dostarczamy auta! Dobrego majowego weekendu!
Będziemy na Was czekać! P.S.BMW 5, Volvo V i Mercedes C, to bardzo przyjemne auta! „Excellent choice, sir!”- jak mawiają londyńscy kelnerzy!

8 lutego 2023 | Ryszard

Samochody używane sprowadzone w styczniu 2023

Nowy 2023 rok. Zatem Szanowni Klienci! życzymy Wam: DO SIEGO ROKU! Styczeń zaczynamy od pięknego Mercedesa i doskonałego Pajero.

Planujesz zakup auta i chcesz mieć pewność dobrego wyboru?

Porozmawiaj z nami na temat zakupu i dowiedz się, na co zawrócić uwagę podczas wyboru auta. 

Wyślij formularz i otrzymaj 3 zweryfikowane oferty auta, którego szukasz!