Eurowarsztat

Proponujemy możliwość napraw i serwisowania zakupionych od nas pojazdów na szczególnych warunkach w sieci EuroWarsztat. Nasi Klienci skorzystają tam z wysokiej jakości usług, które w ich imieniu będą kontrolowane kosztowo i merytorycznie przez centralę EuroWarsztat.

Dodatkowo oferujemy nasze doradztwo w kwestii najważniejszych i najbardziej koniecznych na dany moment napraw i wymian w autach.

EuroWarsztat to sieć 220 punktów na terenie kraju, gdzie Twoje auto będzie w naprawdę dobrych rękach.

Dowiedz się pod numerem 515 515 098 o VOUCHER na usługę albo napisz do nas maila: auta2@autadlaprzyjaciol.pl

Tylko dla osób, które kupiły u nas auto po 2019 roku:

  • możecie pojechać do warsztatu i zlecić usługę osobiście, a następnie samodzielnie rozliczyć się z wybranym warsztatem
  • zachęcamy do korzystania z usług wybranego warsztatu tylko poprzez telefon do nas i zlecenie naprawy/serwisu poprzez naszą firmę. Wtedy otrzymacie gwarancję naszego doradztwa oraz PEWNOŚĆ, że Wasze zlecenie zostanie zweryfikowane przez fachowców!

Dodatkowo w przypadkach wątpliwości lub reklamacji samochodu nabytego od JCK Sp. z o.o. lub innej firmy z naszej grupy firm możesz oddać auto do EuroWarsztat w celu oceny szkody czy wady, które wydają Ci się wpływać na cenę zakupionego pojazdu bądź na jego użyteczność (patrz też zakładka o reklamacjach i warunkach).

W przypadku zakupu auta online możesz również zamówić dostawę samochodu na terenie Polski do jednego z punktów EuroWarsztat.

Uwaga: ograniczona dostępność usługi w wybranych warsztatach!

 
5

lat na rynku

6

krajów działalności

1000+

sprawdzonych pojazdów

1000+

zadowolonych klientów