Oferta CFF. Co robimy dla naszych klientów?

Zobacz, jak działamy!

Wyślij formularz i otrzymaj 3 darmowe oferty szukanego auta!

 

Wybrane wśród ofert z Polski, Europy oraz USA.

Sprawdzone pod względem legalności.

Wstępnie zweryfikowany stan oferowanego pojazdu. 

Wyślij zgłoszenie i otrzymaj 3 oferty szukanego auta zupełnie za darmo!

WYSYŁAM ZGŁOSZENIE

Jak długo już szukasz solidnego i pewnego auta używanego?

Domyślamy się, że zależy Ci na dokładnym sprawdzeniu wybranego egzemplarza jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Znajdź, sprawdź oraz kup auto używane razem z nami!

 

Powiedz nam, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pojedziemy do sprzedawcy, sprawdzimy auto na miejscu i przygotujemy dla Ciebie szczegółowy raport stanu pojazdu.

Zadbamy o bezpieczeństwo całej transakcji, czyli masz pewność, że otrzymasz auto po dokonaniu zapłaty.

Może myślisz o zakupie uszkodzonego auta? Zaproponujemy uznanych fachowców, wycenimy i skoordynujemy wszelkie naprawy, a do Ciebie trafi w pełni sprawne auto. 

Auto używane z dostawą do Twojego miasta?

Zależy Ci na odebraniu auta bliżej domu? Nie trać całego dnia na podróż! Nasi kierowcy dostarczą Twoje auto do wybranego oddziału CFF lub Eurowarsztatu! Oszczędzasz czas, a swoje auto odbierasz kiedy i gdzie chcesz!

Wszelkie nasze ustalenia zawieramy w umowie importu pojazdu, której wzór znajdziesz poniżej.
Wzór Umowy Importowej (pobierz)
Ogólne Warunki Umowy do pobrania
(pobierz)

Interesuje Cię zakup auta używanego z gwarancją? Wybierz Premium CFF!

Jak to jest kupić auto używane, bez wychodzenia z domu? My dobrze wiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet usług Premium CFF, w którym to my kupujemy auto dla Ciebie i zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Znajdziemy, sprawdzimy, kupimy, zarejestrujemy i dostarczamy Twoje nowe auto pod dom… a do tego otrzymasz 2 lata rękojmi na zakup!

Zakup auta, jeszcze nigdy nie był tak wygodny i bezpieczny jak z CFF! 

Tak właśnie wygląda zakup auta z Car For Friend. Proste, prawda? Niezależenie od tego, którą opcję wybierzesz, możesz liczyć na nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Nasi doświadczeni Doradcy, zawsze chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości. Masz pytania dotyczące wyceny usługi? Masz własną propozycję cenową? Zadzwoń do nas! 

Dorota Kownacka

Świdnica

Zakup samochodu to spory wydatek, zatem powinien on być zawsze dobrze przemyślany. Koszty są uzależnione od tego, jakie auto inwestor zamierza nabyć. Nowy pojazd z salonu to bardzo duża inwestycja, zatem większość osób decyduje się na kupno auta z drugiej ręki. Ile kosztuje samochód oraz na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Zakup auta używanego – od czego zależy jego cena?

Ile kosztuje samochód – to bardzo częste pytanie, które zadają te osoby, które zdecydowały się na zakup. Otóż samochód samochodowi nierówny, a cena jest zależna od kilku czynników.

Często zdarza się tak, że auta używane z tego samego rocznika posiadają różną cenę. To ile kosztuje samochód jest zależne nie tylko od modelu, lecz także od wielu innych czynników. Fakt, że pojazd pochodzi z drugiej ręki, wcale nie oznacza, że można go nabyć za bezcen. Na cenę składa się bowiem masa rzeczy. Jest ona zależna od:

  • wieku samochodu,
  • przebiegu,
  • stanu technicznego,
  • wyposażenia.

 

Pojazdy z udokumentowanym przebiegiem oraz bez przeszłości wypadkowej zazwyczaj są droższe. Na cenę ma również duży wpływ to czy wybrany pojazd jest sprowadzony z zagranicy czy też pochodzi z polskiego salonu. Warto pamiętać o tym, że auta pochodzące z rynku zagranicznego sprzedawane w Polsce zazwyczaj są po naprawie blacharskiej i w związku z tym są oferowane w bardzo atrakcyjnej cenie.

Bardzo ważną kwestią mającą wpływ na cenę samochodu jest także jego historia. Auta powypadkowe oraz takie które brały udział w stłuczce są tańsze od pojazdów bezkolizyjnych. Na cenę samochodu ma także bardzo duży wpływ liczba poprzednich właścicieli. Samochody pochodzące od jednego właściciela zazwyczaj są droższe. Duże znacznie ma także to czy auto jeździ na benzyne, na olej napędowy czy też na gaz.

Powyższe czynniki wpływają na to, że ceny używanych samochodów bywają bardzo różne. Na pierwszy rzut oka może bowiem wydawać się że samochody są identyczne, natomiast pod maską mogą się różnić diametralnie. Często zdarza się tak, że samochody takiej samej marki posiadają cenę o kilkanaście tysięcy wyższa lub niższą. Wydaje się jednak, że lepiej zainwestować nieco więcej i przez długie lata cieszyć się z posiadania bezawaryjnego samochodu.