Import aut z USA

Od 2019 roku włączyliśmy import pojazdów z USA dla Klientów z Niemiec, Polski oraz Czech, a także z innych krajów. Sprowadzamy wysokiej jakości i przetestowane auta legendarnych amerykańskich marek. Dostarczamy pojazdy bezpośrednio pod dom lub firmę naszych Klientów. Wyszukujemy auto dokładnie takie, jakiego potrzebujesz w możliwie najlepszym stanie technicznym przy założonym budżecie!

 
 

Różnimy się od konkurencji przede wszystkim jasnymi zasadami działania oraz wysoką jakością usług.

 • u nas wiesz, ile kosztowało Twoje auto
 • informujemy Cię z góry o kosztach, które poniesiesz
 • jako nieliczni prowadzimy faktyczną weryfikację pojazdów na terenie USA oraz w krajach europejskich. Wiele pojazdów kupowanych jest na aukcjach, ale jeśli jest taka konieczność, to sprawdzamy dane auto osobiście i dostarczamy Klientom dodatkowe zdjęcia.
 • organizujemy import pojazdów na zasadzie “od drzwi do drzwi”, czyli od zakupu w USA na aukcji, od prywatnej osoby bądź od handlarza, aż do Twoich drzwi.
 • pomagamy Klientom we wszystkich formalnościach celnych, akcyzowych oraz rejestracyjnych pojazdu.
 • abyś miał jasność kosztów, osobno wyszczególniamy podatki i rozliczamy transakcję.

ZREALIZOWALIŚMY SPORO PROJEKTÓW NAPRAWCZYCH DLA POJAZDÓW KLASYCZNYCH, MOŻEMY WIĘC POMÓC RÓWNIEŻ TOBIE W KALKULACJI KOSZTÓW ORAZ RYZYKA.
ZNAMY SIĘ NIE TYLKO NA SAMOCHODACH, ALE TAKŻE NA MECHANICE ORAZ LAKIERNICTWIE.

Współpracujemy z warsztatami w Polsce, które pomogą Ci przygotować young i old-timery do użytkowania. Wcześniej podamy przybliżone koszty takich usług.

Nasze ceny:

 • wyszukiwanie auta w USA pod Twoje indywidualne zamówienie: bez opłat albo max 400 PLN
 • obsługa importu: 1000 Euro netto (plus koszty faktyczne, transport i podatki). Nie ważna jaka jest wartość Twojego zakupu!
 • transport: zwykle 200 – i więcej dolarów za dostawę do portu. Dostawa do portu w Europie to około 800 -1200 USD zależy skąd dokąd i wielkość pojazdu.
 • Transport do Polski to około 1500 PLN do 2000 PLN max jeśli zamawiasz duże SUV.
 • Cło na import do Unii Europejskiej: 10% od wartości pojazdu liczone od sumy faktura zakupu+koszty transportu do portu w Europie.
 • Cena pojazdu w USA 5000 USD, transport 1000 USD, podstawa do cła to zatem 6000 USD!
 • Jako polsko – niemiecka firma sprowadzamy auta do niemieckich portów, dzięki czemu nasz Klient płaci 19% VAT. Pamiętaj, że ten VAT można odliczać na ogólnych zasadach! To jest dodatkowa korzyść z importu pojazdów z USA.

Podane ceny obowiązują przy Twojej wpłacie 100 % kosztów w chwili zakupu. Możesz również skorzystać z naszego finansowania aż do momentu dostawy pojazdu do Polski. Koszt takiej operacji to 5% od wartości pojazdu i transportu.

Jak zacząć? Wypełnij formularz!

Powiedz nam czego poszukujesz, a my podamy Ci konkretne oferty i wyceny usług.

Pytania?

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Dlaczego warto kupić amerykańskie auta?

Główne elementy oferty to :

 • Pojazdy rodzinne: Honda Odyssey, Toyota Sienna, Pick Upy
 • Muscle car, czyli Corvette, Chalanger, Camaro
 • Young i Old-Timery amerykańskie, ale również europejskie!
 • Dodatkowo kochamy motocykle i pomożemy Ci ogarnąć import motocykli z USA!
 • Import zwykłego Mondeo czy Kugi jest możliwy, ale auta tego typu sensowniej jest szukać w Europie. Chętnie znajdziemy pojazd dla Ciebie w dobrej cenie i stanie.

Pojazdy mocno wypadkowe z USA są kuszące cenowo, ale NIE JEST to naszą specjalnością! Zapytaj nas dlaczego!

Obecnie coraz więcej Polaków, którzy decydują się na zakup samochodu z zagranicy, wybiera samochody z USA. Choć wciąż jest wystarczająco dużo rodaków, którzy preferują samochody sprowadzane z Niemiec, Francji, Holandii. To niezmiernie ich zainteresowanie modelami amerykańskimi rośnie z każdym rokiem. W przeciwieństwie do modelu samochodu kupionego w UE, import amerykańskich samochodów wiąże się ze skomplikowanymi procedurami i koniecznością zachowania zgodności z szerszymi ramami prawnymi.

 

Obecnie coraz więcej Polaków, którzy decydują się na zakup samochodu z zagranicy, wybiera samochody z USA.

Choć wciąż jest wystarczająco dużo rodaków, którzy preferują samochody sprowadzane z Niemiec, Francji, Holandii. To niezmiernie ich zainteresowanie modelami amerykańskimi rośnie z każdym rokiem. W przeciwieństwie do modelu samochodu kupionego w UE, import amerykańskich samochodów wiąże się ze skomplikowanymi procedurami i koniecznością zachowania zgodności z szerszymi ramami prawnymi.

Zajmujemy się całym procesem, który wpływa na import samochodów z USA. Są to: eksport, wysyłka, odprawa celna, wysyłka wewnętrzna do Unii Europejskiej, przeróbka oświetlenia, testy zgodności oraz rejestracja. Zajmujemy się całym procesem, dzięki czemu Ty oszczędzasz czas, unikasz niedogodności oraz nieoczekiwanych kosztów. Nasi amerykańscy agenci, z którymi mamy bardzo silną współpracę, zorganizują odbiór samochodu z Twojego adresu lub adresu osoby, u której dokonałeś zakupu, w ciągu kilku dni od dokonania rezerwacji. Podczas każdego ruchu pojazdu jest on ubezpieczony zgodnie z naszymi warunkami. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Każdego roku bez problemu przewozimy tysiące samochodów, dlatego zapewniamy, że poświęciliśmy wiele czasu na znalezienie niezawodnych partnerów logistycznych.

 

Przepisy prawne dotyczące aut z USA

Samochody z USA nie są dopuszczone do ruchu na terenie Wspólnoty Europejskiej i nie mogą być używane na terenie UE, dopóki nie zostaną spełnione określone warunki. Jeśli jesteś zdecydowany kupić samochód w USA, powinieneś poszukać modelu, który Ci się podoba i zorganizować jego sprowadzenie do kraju. Import samochodów z Ameryki jest korzystny i stanowi niemierny luksus w formie wyróżnienia się na drogach publicznych.

5

lat na rynku

6

krajów działalności

1000+

sprawdzonych pojazdów

1000+

zadowolonych klientów