O nas

Nasza misja – polecamy tylko najlepsze samochody używane

Proponujemy auta wyłącznie z dobrą historią, odpowiednim wyposażeniem oraz solidnymi parametrami technicznymi. Polecamy tylko te pojazdy, co do których mamy pewność, że nowy właściciel będzie zadowolony. Zależy nam na budowaniu otwartych i przyjacielskich relacji z Klientami.

 

Po pierwsze: fachowa porada i pomoc w wyborze auta.

Jesteśmy grupą fachowców z odpowiednią szeroką wiedzą i doświadczeniem w branży – od lat obserwujemy rynek motoryzacyjny. Zauważamy niepotrzebne wzrosty cen nowych aut spowodowane drogim wyposażeniem i nowinkami technicznymi. Kupujący, często skuszeni reklamą, przepłacają i nabywają bardzo drogie samochody, niewarte swojej ceny.

Z czasem rynek weryfikuje, które auta i rozwiązania są naprawdę dobre i warte polecenia. Służymy więc naszym klientom rzetelną poradą i wspieramy w wyborze dobrego i wygodnego samochodu, w który warto zainwestować – z najlepszym silnikiem oraz funkcjonalnym wyposażeniem. Pomagamy w doborze modelu dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klientów.

 

Po drugie: miła i rzetelna obsługa oraz dobre warunki cenowe.

Zanim auto trafi do sprzedaży, poddawane jest przez nas niezbędnym naprawom. Dzięki temu klient ma pewność, że kupuje u nas samochód w najlepszym stanie – bez ukrytych usterek. Jeśli auto ma jakiekolwiek wady, mówimy o tym otwarcie w chwili jego zakupu.

Nie przekręcamy liczników. Cieszymy się z nowej regulacji prawnej, która weszła w styczniu 2014, nakazującej wpisywanie podczas corocznych przeglądów na stacjach diagnostycznych aktualnego stanu licznika.

Polecamy tylko takie samochody, które zaproponowalibyśmy swoim bliskim i przyjaciołom. Nie wierzysz? W naszej ofercie znajdziesz opcję kupna z gwarancją.

Po trzecie: www.carforfriend.pl to fachowa pomoc w sprzedaży Twojego samochodu.

Pomagamy we wszystkich kwestiach dotyczących sprzedaży auta. Zanim samochód trafi do ponownej sprzedaży, naprawiamy go z dbałością o każdy detal i doprowadzamy do jak najlepszego technicznego stanu. Sprzedajemy i tym samym skupujemy tylko auta z pełną historią oraz kompletnymi danymi technicznymi na temat pojazdu.

Jesteśmy na Facebooku. Więcej zdjęć, więcej bieżących materiałów i opisów samochodów!

 
 

Co nas wyróżnia?

To, co odróżnia nas od innych, to to, że u nas doskonale wiesz, co kupujesz i z kim rozmawiasz. Łączymy różne kultury krajów europejskich, mówimy odpowiednimi językami każdego kraju, w którym pracujemy oraz rozumiemy i szanujemy naszych klientów w każdym kraju.

Głównym właścicielem jest Jacek Fijolek, mieszka w Niemczech i Hiszpanii. Pochodzi z Polski, ma 54 lata i jest właścicielem 81% Car For Friend. Posiada wykształcenie zarówno ekonomiczne jak i językowe. Jacek mówi po polsku, niemiecku, angielsku, szwedzku, rosyjsku i oczywiście po hiszpańsku.

Jednym z jego marzeń było otwarcie firmy w Hiszpanii. Choć prawdą jest, że sprowadzał pojazdy z Hiszpanii ze swoją firmą do innych krajów, to wraz z otwarciem Car For Friend w Hiszpanii może teraz eksportować samochody do naszego kraju. I możesz cieszyć się zaletami importu pojazdu z zagranicy z przyjacółmi 😉

Car For Friend w Andaluzji

W Hiszpanii ulubionym obszarem Jacka jest Andaluzja. To jeden z powodów, dla których główna siedziba Car For Friend w Hiszpanii znajduje się w Maladze. Car For Friend narodził się w 2014 roku. Przez te wszystkie lata Jacek jest jednym z głównych elementów napędzających rozwój firmy, dając rezultaty, które widzimy dzisiaj.

Tym samym Car For Friend trafia do Hiszpanii, po sukcesie w innych krajach na kontynencie europejskim, a konkretnie: w Polsce, Niemczech i Czechach. Jako miłośnicy samochodów znamy zarówno nowe modele, jak i te starsze. Ta wiedza pozwala nam przedstawić kompletny raport na temat tego, czy samochód jest dla Ciebie odpowiedni. Kochamy samochody i wiemy, jak ważne są dla naszych klientów. Zawsze możesz zaufać swoim przyjaciołom 😊

Jeśli chcesz skontaktować się z Jackiem, możesz to zrobić za pośrednictwem poczty: jacek@autadlaprzyjaciol.pl

 

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą

działaj z nami już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ

6

lat na rynku

6

krajów działalności

1000+

sprawdzonych pojazdów

1000+

zadowolonych klientów