O nas

Nasza misja – polecamy tylko najlepsze samochody używane

Proponujemy auta wyłącznie z dobrą historią, odpowiednim wyposażeniem oraz solidnymi parametrami technicznymi. Polecamy tylko te pojazdy, co do których mamy pewność, że nowy właściciel będzie zadowolony. Zależy nam na budowaniu otwartych i przyjacielskich relacji z Klientami.

Od października 2015 jesteśmy pierwszą polską firmą, która uzyskała członkowstwo w Niemieckim Stowarzyszeniu Handlu Samochodami. Bundesverband für freie KFZ-Händler (www.bvfk.de). Jest to potwierdzeniem, że nasze starania w prezentowaniu rzetelnie oferty pojazdów używanych są wiarygodne nie tylko w Polsce ale również w Niemczech. Jak to robimy?

Po pierwsze: fachowa porada i pomoc w wyborze auta.

Jesteśmy grupą fachowców z odpowiednią szeroką wiedzą i doświadczeniem w branży – od lat obserwujemy rynek motoryzacyjny. Zauważamy niepotrzebne wzrosty cen nowych aut spowodowane drogim wyposażeniem i nowinkami technicznymi. Kupujący, często skuszeni reklamą, przepłacają i nabywają bardzo drogie samochody, niewarte swojej ceny.

Z czasem rynek weryfikuje, które auta i rozwiązania są naprawdę dobre i warte polecenia. Służymy więc naszym klientom rzetelną poradą i wspieramy w wyborze dobrego i wygodnego samochodu, w który warto zainwestować – z najlepszym silnikiem oraz funkcjonalnym wyposażeniem. Pomagamy w doborze modelu dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klientów.

 

Po drugie: miła i rzetelna obsługa oraz dobre warunki cenowe.

Zanim auto trafi do sprzedaży, poddawane jest przez nas niezbędnym naprawom. Dzięki temu klient ma pewność, że kupuje u nas samochód w najlepszym stanie – bez ukrytych usterek. Jeśli auto ma jakiekolwiek wady, mówimy o tym otwarcie w chwili jego zakupu.

Nie przekręcamy liczników. Cieszymy się z nowej regulacji prawnej, która weszła w styczniu 2014, nakazującej wpisywanie podczas corocznych przeglądów na stacjach diagnostycznych aktualnego stanu licznika.

Polecamy tylko takie samochody, które zaproponowalibyśmy swoim bliskim i przyjaciołom. Nie wierzysz? W naszej ofercie znajdziesz opcję kupna z gwarancją.

Po trzecie: www.carforfriend.pl to fachowa pomoc w sprzedaży Twojego samochodu.

Pomagamy we wszystkich kwestiach dotyczących sprzedaży auta. Zanim samochód trafi do ponownej sprzedaży, naprawiamy go z dbałością o każdy detal i doprowadzamy do jak najlepszego technicznego stanu. Sprzedajemy i tym samym skupujemy tylko auta z pełną historią oraz kompletnymi danymi technicznymi na temat pojazdu.

Jesteśmy na Facebooku. Więcej zdjęć, więcej bieżących materiałów i opisów samochodów!

 

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą

działaj z nami już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ

6

lat na rynku

6

krajów działalności

1000+

sprawdzonych pojazdów

1000+

zadowolonych klientów