Partnerzy

Jesteśmy przekonani, że nawiązując współpracę z profesjonalistami stworzymy miejsce w sieci, w którym wszyscy Klienci będą mogli znaleźć to czego potrzebują.

„Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego.” powiedział kiedyś Sam Walton. W Car for Friend wierzmy w to, że nie jesteśmy jednymi pasjonatami motoryzacji, którzy chcą wynieść import i handel pojazdami na najwyższy poziom usług.

W zakresie importu pojazdów z Japonii postawiliśmy na ludzi z pasją. Tacy właśnie są właściciele marki Bisudo Moto, którzy należą do grona naszych partnerów.

 

BisudoMoto – Import samochodów z Japonii i nie tylko

Firma BisudoMoto chce pomagać w realizacji marzeń o posiadaniu wyjątkowego samochodu. Wyszukują, kupują i sprowadzają dla swoich klientów wyjątkowe auta. W poszukiwaniu wymarzonego auta bardzo selektywnie kupują i importują auta – głównie z Japonii. Na stronie internetowej Bisudo Moto można przeczytać takie słowa kierowane do klientów:

Zanim oddamy Ci samochód, dbamy o dopuszczenie go do ruchu drogowego w Polsce, dlatego wszystkie importowane klasyki są zawsze oferowane z polskim przeglądem i tablicami rejestracyjnymi.

Samochody w kolekcji BisudoMoto są starannie dobierane. Klient zawsze otrzymuje oficjalne potwierdzenie stanu pojazdu, ale również możliwość sprawdzenia auta przed zakupem, czy wykonania dodatkowej ilości zdjęć oraz filmów. Nasi partnerzy na miejscu są do pełnej dyspozycji tak, by w momencie podejmowania decyzji klient dysponował wszystkimi niezbędnymi informacjami. Każdy z samochodów – oldtimer, youngtimer czy newtimer – jest w dobrym lub pierwszorzędnym stanie.

To przede wszystkim znakomity stan pojazdów w połączeniu z ich historią sprawiają, że są one pożądane przez kolekcjonerów, ale przede wszystkim dla osób pragnących spełnić dawno pielęgnowane marzenie. BisudoMoto chce, aby sprzedawane samochody klasyczne i youngtimery były importowane do naszej ojczyzny a tym samym stały się motoryzacyjnym dobrem kulturowym, którego można doświadczyć i które stanowią dobrze uformowany, charakterystyczny kontrapunkt dla całej masy zwykłych, codziennych samochodów.

W przeszłości importowaliśmy z Japonii samochody BMW, Mercedes, Porsche i Ferrari. Zarówno dla siebie (jesteśmy miłośnikami samochodów), jak i dla klientów. Wszystkie samochody były doskonałe technicznie, a wnętrze było również bardzo dobrze utrzymane. Serwis techniczny zawsze był w pełni udokumentowany, a stan podwozia był idealny. Każdy koneser samochodów bez trudu uzna je za auta wzorowe.

BISUDO MOTO zagwarantuje sprawdzony i bezpieczny zakup, doradzą jaki model wybrać i jaki budżet na to przygotować, a następnie przeprowadzą rzetelnie przez cały proces zakupu, importu, opłat urzędowych, tłumaczeń i rejestracji. Ich cel, to całkowicie odciążyć czas i zaangażowanie klienta, sprostać jego oczekiwaniom i wywołać szeroki uśmiech na jego twarzy, po przekazaniu mu kluczyków do samochodu

 

 

Naszym partnerem w zakresie importu samochodów z Emiratów Arabskich jest carfactor.pl. Misja i wizja Car Factor jest nam bardzo bliska.

Za pośrednictwem Car Factor oferujemy kompleksową usługę importu aut z Dubaju do Polski. Nasi partnerzy posiadają odpowiednie zaplecze, aby realizacja zamówienia ograniczyła się jedynie do wyboru samochodu jaki Państwa interesuje.

Zapewniamy szczegółową i kompleksową inspekcję aut na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Gwarantujemy bezpieczeństwo dostawy auta prosto pod Państwa drzwi.

Z pomocą Car Factor możliwy jest zakup, oraz inspekcja pojazdów z takich miejsc jak:

  • Aukcje (copart, emirates auction)
  • Oferty z “wolnego rynku” (dubizzle, dubicars, yallamotor)
  • Dodatkowo oferujemy możliwość zlecenia nam poszukiwań auta wg. wskazanych kryteriów.

Sprowadzanie samochodów z zagranicy jest skomplikowanym procesem. W końcu należy sprawdzić, skąd dany egzemplarz pochodzi, jaka jest jego historia, stan faktyczny i czy przypadkiem nie jest on odrestaurowanym złomem, który co miesiąc będzie generował masę kosztów. Co więcej, załatwienie wszystkich niezbędnych formalności zajmuje mnóstwo czasu i niesie za sobą niepotrzebny stres – latanie po urzędach, wypełnianie dokumentów, formalności związane z przerejestrowaniem – to tylko część obowiązków.

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą

działaj z nami już dziś!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Dorota Kownacka
6

lat na rynku

6

krajów działalności

1000+

sprawdzonych pojazdów

1000+

zadowolonych klientów