Platforma Inwestycyjna — zarabiaj 12 % rocznie z CFF

Platforma inwestycyjna? Co to jest i dla kogo?

To narzędzie do obsługi umów pożyczkowych, których jako Inwestor udzielasz Spółce JCK. Spółka rozwija handel internetowy samochodami używanymi na zamówienie w Polsce, Czechach, Niemczech, Rumuni oraz innych krajach UE. Do tego służy Spółce zaplecze kapitałowo pochodzące z uzyskanych przez Platformę Inwestycyjną pieniędzy.

Jako Inwestor otrzymujesz następujące proste korzyści:

 • Na koniec kwartału otrzymasz wynagrodzenie od pożyczki udzielonej Spółce w wysokości 2,52% netto w skali tego kwartału (stan na dzień 22. Stycznia 2021 roku).
 • W skali roku możesz kupić jedno auto z pośrednictwem JCK z naliczonym rabatem na naszą usługę w wysokości 50%.
 • Możesz brać udział w programie „Polecasz? Zarabiasz!” i dodatkowo zarobić trochę gotówki do Twojego budżetu.
 • Będziesz miał dostęp do logowanego konta na naszej stronie, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje dostępne tylko dla Inwestorów i lub Akcjonariuszy Spółki dotyczące poufnych spraw bieżących.
 

Porozmawiajmy o szczegółach…

   

  Chcesz lepiej poznać Car For Friend?   

   
  Jacek Fijołek
   

   

   

  Co robimy z Twoimi pieniędzmi?

  Wykorzystujemy do finansowania pojazdów zamawianych przez naszych Klientów. Rynek pojazdów używanych wymaga dużego kapitału obrotowego. Za 2020 rok przekroczyliśmy kwotę 10.000.000 PLN przychodów, to znaczy, że za tyle sprzedaliśmy pojazdów w Polsce, Czechach, Niemczech. Na to potrzebujemy kapitału obrotowego aby sfinansować auta w trakcie transportu, zakupu, itp. Aż do chwili wydania aut Klientowi. Szczególnie w przypadku pojazdów leasingowanych w Polsce, gdzie jedno auto kosztuje często powyżej 150.000 złotych.

  Przyjrzyj się jak działa handel pojazdami używanymi od środka i zarabiaj na tym!

   

  Zaloguj się do platformy

  Login i hasło do platformy otrzymasz po zawarciu umowy i dopełnieniu wszelkich formalności.