Kwiecień 2021 – sprowadzone na zamówienie

16 maja 2021 | Anita Tądel

Dla naszych Klientów kupiliśmy na zamówienie m.in.: Skoda Superb, Volvo Cross Country V90, Volvo Cross Country V60, Land Rover, BMW 430i, Ford Galaxy, Dodge, Fiat 124 Spider, Maserati Quattroporte.

Skoda Superb

Check this out! Superb, 2015, bez leśnika serwisy, akcje przywoławcze. 190 koni, Lauren and Clement. 95000 km. Otwierany dach duży. Wentylowane fotele, system Columbus, 8 x Alufelgi. Tempomat adaptacyjny. Nice one! Cena 17700 Euro z dostawą naszą i usługą. Wraca do ojczyzny. Do Pilzna! Pierwsze foto to czujnik z zapisem grubości lakieru. Min i Max

Skoda Superb

Volvo Cross Country V90

Oby przeszło badanie techniczne. Volvo Cross Country V90, 2019 rok, przebieg 2000 km, asystentów wsparcia ma więcej niż pewien prezes nieruchomości. Kamery, wentylacje, podgrzewanie. Chyba już wiem jakie auto byśmy chcieli firmowe… bardzo fajne. Wygląda petarda, do tego taki idealny kompromis między XC 70 a XC 60. Wydawało się, że będzie brakować XC 70 na rynku. A tu proszę, umarł król? Niech żyje król!

Volvo Cross Country V90

Volvo Cross Country V60

Przyszły tydzień idzie mocno w Mercedesy ale ten stał pod znakiem VOLVO!
Volvo V60 Cross Country na przykład. To jest bardziej combi. CC 90 to zdecydowanie większe auto, bliżej mu do wozu strażackiego niż rodzinnego auta. Tutaj natomiast luzik, rodzinna atmosfera i nisko wsiadać jeszcze da radę! Polecamy. Biała Perła robi robotę! Fotele też! 2017 rok. cena to około 150.000 zł dobrze mieć jednak jeśli ma być taki ładny! Więcej fotosów jeszcze pokażemy!

Volvo Cross Country V60

Land Rover

U nas ma przesiadkę. Takie nasze Premium Car Logistics. Dostarczamy do Klienta, przygotowując po kolei wymagane dokumenty. Kupujesz auto w Niemczech, my robimy resztę. Potem wsiadasz i jeździsz. Proste? To dobrze, bo tak powinno być. Prosto i sprawnie. Land Rover jest piękny. Dobrego spaceru niedzielnego!

Ascetyczny niemal styl. To w końcu auto terenowe. Niemniej łączy styl i klasę niezaprzeczalnie. To nie zawsze jest tożsame przecież. Dorota nie mogła odmówić sobie chociaż krótkiej przymiarki podczas zdjęć. Dzięki Doroto za zdjęcia, jak zwykle. Piękne auto. Niemal nówka. Już pojechało do swojego właściciela. Nam i Wam zostały zdjęcia. Ale spokojnie jutro będzie kolejne stylowe auto. Brawo Wy! My tylko dostarczamy auta.

BMW 430i

Dzis juz dużo lepiej. Piękne BMW 430i. 252 konie. Będzie się działo. Seria 4 to chyba moja ulubiona wielkość pojazdów marki BMW. Cena 28000 Eur. Zderzak zdjęty do lakierowania. Czyli wstęp tylko dla profesjonalnego handlu na warsztat. Salon BMW w Lipsku to bardzo mili ludzie. Zdjęcia motocykli macie gratis!

Ford Galaxy

To tak. Auto z Niemiec dotarło do Polski. Klienci są nadal w Moskwie. Ale zarejestrowaliśmy im auto w Warszawie już. Jak przyjadą to wsiądą i pojadą wprost na wakacje. Czy Twój dostawca aut używanych też tak potrafi? Tak, serwis i wymianę opon też zrobiliśmy. Gotowe do drogi to znaczy gotowe do drogi.

Ford Galaxy

Ford Galaxy  – ponownie 🙂

W Lidlu bywa tydzień wloski, hiszpański. W CarForFriend mamy tydzień czeski. Poważnie. Ładnych parę sztuk do Czech w tydzień jedzie. W tym Galaxy, ale czekajcie na Chargera! Galaxy rządzi, 2019 rok, 1,5 ecoBoost, 45000 km. Cena? Ileśtam setek tysięcy koron czeskich. Obczajcie ten model Galaxy. Najlepiej 4×4 W dieslu i hej… na Chorwację. Family car of the year.

Ford Galaxy ponownie

Dodge

Dodge powarczy na czeskich drogach. Kolejne auto z Polski do Czech na zasadzie easy made by CarForFriend.cz albo .pl w sumie trudno podzielić. Gratulujemy zakupu.

Fiat 124 Spider i Maserati Quattroporte

Włoskie auta to …stereotypy różne. Dziś pod dyskusję dwa. Jeden do Polski się planuje a drugi do Czech. Obydwa powodują przyspieszone bicie serca. Nieważne czy masz 8 czy 80 tysięcy Euro my mamy dla Ciebie auto i kogoś, kto podjedzie i sprawdzi na miejscu. Auta Dla Przyjaciół. Zapraszamy.

Fiat 124 Spider i Maserati Quattroporte