Sierpień to samochody używane w CFF, których się nie spodziewasz!

14 października 2021 | carforfriend

Sierpień to cały czas wakacje jednak pogoda w tym roku była wyjątkowo mało łaskawa dla motocyklistów i miłośników samochodów bez dachu. Dlatego też i my w naszym artykule na temat samochodów używanych przygotowywanych przez CFF w sierpniu nie wspominamy nic o letnich ekstrawagancjach. Tym razem będzie bardzo grzecznie i porządnie, można by rzec w iście niemieckim stylu. (Na szczęście nie tylko!) Zaczniemy oczywiście od naszych zachodnich sąsiadów, aby następnie promem przepłynąć Bałtyk i ponownie wrócić na kontynent. Będzie bezpiecznie, elegancko  i nostalgicznie. Zapraszamy do lektury! 

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą

działaj z nami już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ

Volkswagen Arteon — limuzyna, która dobrze wygląda 

Czy Volkswagen Arteon może się podobać? Oczywiście! Nam podoba się bardzo, dlatego z ogromną radością gościliśmy go Świdnicy. Elegancka linia nadwozia, dobrze zaprojektowane wnętrze i świetne właściwości jezdne. Właśnie te elementy decydują, że nasi zachodni sąsiedzi dominują na rynku motoryzacji w Europie. Nasz egzemplarz wyprodukowany został w 2018 roku, a pod maską skrywa benzynowy silnik 2.0 TSI o mocy 190 koni mechanicznych. Dodatkowo bardzo dobre wyposażenie i stan prawie idealny. Takie samochody używane to można sprzedawać…

Volvo V40 – kiedyś łoś, dziś symbol bezpieczeństwa samochodów używanych

Z czym kojarzy Ci się marka Volvo? Jeżeli jesteś sprzed ery internetu, to zapewne odpowiesz, że z łosiem i samochodami dla wielbicieli kątów prostych. Dziś jednak marka Volvo to już zupełnie inne auta. Dynamiczna bryła, nowoczesne rozwiązania, brak łosia na masce i co najważniejsze synonim bezpieczeństwa. Do tego bardzo dobre prowadzenie i duży komfort podróży. My prezentujemy Ci Volvo V40. Samochód używany przez ostatnie 9 lat. Prezentowany model jest wyposażony w silnik o mocy 150 koni mechanicznych, zamkniętych w pojemności 2 000 cm3. I to wszystko na życzenie naszego Klienta…

BMW X3 – ta marka zawsze będzie w naszym zestawieniu samochodów używanych 

Czy wyszukujemy dla Was najwięcej samochodów tego producenta? Bardzo możliwe. Czy to źle, że wybieracie właśnie BMW? Oczywiście, że nie. Przecież Oni robią świetne auta. Tym razem przez Świdnicę przejechało BMW X3 o mocy 260 koni mechanicznych, wykrzesanych z pojemności 3 000 cm3. Samochód używany niewiele, gdyż został wyprodukowany w roku 2020. Zapraszamy do oglądania.

Volkswagen Corrado G60 – marzenie naszego dzieciństwa 

Właśnie o takim aucie marzyliśmy (informacje potwierdzone sondą przeprowadzoną wśród pracowników CFF). Ponadczasowy wygląd i ta agresja…po prostu piękny. Wyprodukowany w roku 1989, a przebywając w jego towarzystwie, mamy wrażenie, że przed nami jeszcze całe życie. Taki deser na koniec od CFF… delektujcie się! 

Europejczycy kupują samochody używane z CFF 

Dziękujemy bardzo za dotarcie aż do tego momentu. Jeżeli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy, to musisz wiedzieć, że to, co opisaliśmy wyżej, to jedynie mały wycinek tego co kupiliśmy dla naszych klientów. Klientów z całej Europy! Dlatego już teraz zapraszamy Cię do śledzenia naszego Facebooka oraz Instagrama… i oczywiście do zobaczenia w kolejnych wpisach! Chyba że szukasz samochodu… to pozostaje nam jedynie zapytać: jakiego auta szukasz?