Sprowadzone – Lipiec 3

22 lipca 2019 | carforfriend

Sprowadzone – Lipiec 3 Opel Astra Seat Leon Citroen C4 Octavia i Honda FRV Jeep Renegade Opel Astra Opel Astra to tylko Opel Astra. Ba ale… w tym wypadku to: 1,4 benzyna, 150 koni. Automatyczna skrzynia 6 biegowa do latania 130 km/h w ciszy wnętrza. Światełka LED matrix samoregulujące się czyli IntelliLux, każdy to sam […]

Sprowadzone – Lipiec 3

Opel Astra

Seat Leon

Citroen C4

Octavia i Honda FRV

Jeep Renegade

Opel Astra

Opel Astra to tylko Opel Astra. Ba ale… w tym wypadku to: 1,4 benzyna, 150 koni. Automatyczna skrzynia 6 biegowa do latania 130 km/h w ciszy wnętrza. Światełka LED matrix samoregulujące się czyli IntelliLux, każdy to sam się na-przełączał po trasach, autostradach i miastach to bardzo doceni jak mu światło osobno znaki oświetli bez oślepiania kierowcy z przeciwka, nawigacja 900 IntelliLink 2 generacji z adaptatywnym prowadzeniem nawigacji- każdy, kto po Niemczech trochę latał doceni, że się nie wpierdzielił w korek, zjazd za autostrady właśnie 100 metrów temu minąwszy. Aha… jest też z wyświetlaniem filmów, Serio Netflix w Astrze ? No dobre, dobre! Asystenci Pasa i Utrzymania Pasa Ruchu, adaptacyjny tempomat z funkcją awaryjnego przeciwkolizyjnego hamowania. Fotele AGR, Aktion Gesünder Ruecken czyli akcja zdrowych pleców- każdy kto miał kiedyś Opla jako handlowiec to wie o czym mowa – te są dużo lepsze. Ochrona pieszych anty-uderzeniowa. Piesi oby nie musieli doceniać! Rozpoznawanie znaków, rozpoznawanie tuneli to dla czujnika świateł. Każdy, kto jechał z Włoch do Francji wzdłuż morza to doceni. Spaliłem tam kiedyś czujnik świateł we Fordzie 🙂

Seat Leon

SEAT Leon to chyba będzie godny następca (edit, pod względem popularności) Mondeo w roli rodzinnego „kombi”! Szczególnie te FR polubiliście. 184 konie mech., 2014, 132000km, 2.0, diesel. Ten jedzie do Katowic! Cenowo to duże rozpiętości, śmieci już od 6500 Euro, te które chcecie to od 8000 Euro a te FR z wypasem, 184 konie to 10000 czy 11000 Euro jako wstęp do rozmów.
P. S. Przesiadkę do Ostravy, CR, ma też interesująca Honda HR-V a kolejna Octavia to już tylko pobliski Dzierżoniów. Do naszej ponownej Klientki! Pamiętamy Ignisa Suzuki.

Citroen C4

Samochód akwarium, (ten sam, który był parę postów niżej oglądany jako brudny w deszczu), już w drodze do nowego domu. Umyty, sprawdzony technicznie i gotowy do drogi na wakacje! W słoneczne dni, uśmiech sam się na twarzy pojawia. Sprawdźcie stan pneumatyki na tylnej osi. Kupujcie te z bluetooth i chyba wybierajcie te 2.0 diesel jednak do podróży. Tak jak ten. 2009 rok, 175000km, 2.0 diesel, cena 21.000 pln za gotowe w Polsce zarejestrowane.

Skoda Octavia i Honda FRV

Jeep Renagade

Jeep Renegade? Podobno bliźniak Fiata 500 i może trochę kuzyn Opla. Wszystko G. M. Fajne, miejskie, terenowe auto. Jeśli ktoś ma w mieście błoto to idealne będzie. Byle nie za głębokie błotko…80.000 złotych, mniej/więcej w końcu takie auto kosztuje to szkoda ubrudzić. Mają często silniki z Astry 1,4. Mają automatyczną skrzynię, mają dobre wyposażenie.