Sprowadzone na zamówienie – styczeń 2021

25 lutego 2021 | Anita Tądel

Dla naszych Klientów kupiliśmy na zamówienie: Audi Coupe, Citroen C4 Picasso, Peugeot 207CC, Hyundai i 30, VW Touran, KIA Picanto, BMW R80 GS, Mazda CX-5 4×4, Jeep Comanche, Subaru Forester.

AUDI Coupe

Nowy Rok zaczynamy od sprzedaży Audi Coupe. Młodzi sympatyczni Klienci, którzy dokładnie wiedzieli co i w jakim celu kupują. Niech Wam dobrze lata!
2021 zaczęty. Do roboty. Kółka muszą się kręcić!

AUDI Coupe

Citroen C4 Picasso

Nowy Rok to nowe korzyści dla Was. Dwa lata rękojmi na przykład ale też stare dobre zasady. Przebierasz, wybierasz, opłacasz, na przykład leasingiem tak jak to cudo francuskiej motoryzacji. Potem już odbierasz blisko Ciebie albo pod domem. Zapraszamy!
Citroen C4 Picasso. Bardzo zgrabne wyświetlacze i od pierwszej jazdy przyjemne, wygodne fotele.

 

Citroen C4 Picasso

Peugeot 207 CC

Jednego dnia wynegocjowany zakup. Następnego przywieziony. Trzeciego zarezerwowany z dostawą. Szybko poszło…
2008 rok, 80.000km, 13500 zł. 12 lat to sporo ale przebieg i stan pasują. Po serwisach rozrządowych. Udokumentowane wszystko. Ot będzie zabawką na lato. Bezwypadkowe, sprawne.
Kto kupuje cabrio w styczniu? Może ktoś, kto nie chce przepłacać w kwietniu.
Nie kupuj cabrio po wypadkach grubych, bo potem świszczą na uszczelkach często.
Drugie to nie panikuj jeśli ma wodę w bagażniku. Sprawdź dreny w dachu i wyloty w bagażniku po prostu.

Peugeot 207 CC

Hyundai i 30

Kółka muszą się kręcić, mówią nasi Klienci i zamawiają kolejne auta. Trochę to czasem kulawo idzie, bo tu coś zamknięte. Tam ktoś inny dokumenty trzy dni wysyła. Do tego zima i mróz. Idealny czas aby zamówić auto on-line. Jedziemy jednak do przodu. Hyundai i 30 nadal ma swoje miejsce na rynku.

Hyundai i 30

VW Touran

Na czym jedziecie na początku roku? Kawa czy Red Bull? Może mieszanka, tak jak ja dziś. Wycieczka po najlepszego Tourana na świecie. Ależ to jest fajna wersja. Miał mieć 7 miejsc, hak, LED z funkcją sterowania światłami, tempomat aktywny, aha… jeszcze panorama dach, otwierany i ogrzewanie postojowe. 2017 rok, 147.000 km. 2.0 diesel, 150 koni, automat. Zatem Klient ma dwa lata rękojmi od nas jeszcze. Cena? Nie mówmy o szczegółach. Zachowajmy piękno chwili! Bądź sprytny. Bądź jak ten Klient zamów swój!

KIA Picanto

Kia Picanto. Kolejne w nowym roku z dwuletnią rękojmią. Właściwie to była pierwsza ale jeszcze opony, jeszcze olej, rozrząd, pranko. No i jutro do Krakowa razem z CC207 do Tarnowa.

BMW R80 GS

BMW R80 GS, 1994. Boxer i pierwsze w historii enduro z bocznym zawieszeniem z tyłu. Tak zwany PARALEVER. Albo Subaru Forester patrz dalsze fotosy! Sprzęty w sam raz na zimowe drogi. Jedne sprzęty wyjechały inne wjeżdżają.

BMW R80 GS

Mazda CX-5 4×4

Dobra Mazda to zawsze fajny pomysł. CX-5 4×4 tym bardziej. Za darmo nie jest ale od pierwszego wejrzenia wszystko wyszło OK. Zabieramy!
2012 rok, 2.0, diesel benzyna, przebieg 88.000 km. cena 59000 zł.

Jeep Comanche

Jesteśmy winni fotosy Jeepa Comanche. Jak to auto z Finlandii ma porządne zabezpieczenie antykorozyjne. Czadowe auto! Ale jaja z tą podróżą są i tak grube! Jeep 4.0 litra, benzyna benzyna, 4×4

Subaru Forester

Subaru Forester 2.0, benzyna. 2005, przebieg 151000 km. 4×4. Bardzo ładnie wyszedł. Nie tylko na zdjęciach. Zdjęcia Dorota Kownacka. Lubimy takie sprzęty! 16.700 zł i więcej