Samochody używane sprowadzone w listopadzie 2022

28 grudnia 2022 | Anita Tądel

W listopadzie nie zwalniamy tempa. Po Całej Europie jeździmy z pojazdami dla naszych klientów! Zobaczcie niektóre zdobycze poprzedniego miesiąca.

Tydzień krótki ale kilka pięknych aut pojechało! Volvo daje radę! Subaru! Ford, BMW 118d, etc.
Kolejna dostawa do sąsiadów! Honda HRV sprzedana w Niemczech do Chorwacji! Lexus się robi na Litwę! Jakoś tak Polska straciła apetyt na wypasione fury. Wiecie może dlaczegóż?

Na początek

Też mi inflacja! Lipa a nie inflacja! Bułka z mięchem i Mercedesy C Klasa, nawet te w Avangarde nie drożeją. Ba nawet po obniżce ceny nie sprzedaje się nasza zacna sztuka a w telefonie cisza jak na Suwalszczyźnie zimą! Macie pomysł na jakąś promkę? Co by tu zrobić aby to sprzedać zanim z urzędu w Zwickau napiszą znowu z wydziału nieruchomości, że mamy pomniki na placu a miał być autohandel międzynarodowy? ktoś coś?
P.S. dobrze, że Czesi i Hiszpania robią obroty. Niebawem będzie Niemcy i Szwecja oraz Polska na nowych stronach www. To znowu podskoczymy sprzedażowo. Samo się w 2023 nie sprzeda mimo sytuacji na rynkach.koszt darcia do klienta rośnie w Internecie bardzo, niebawem będzie taniej chłopa z bębenkiem od miasta do miasta wysłać ale cóż…

Mercedes

Transit to już bardzo długa tradycja busiarstwa, bo od 1953 roku. Pierwsze był FK1000, że tysiac kilogramów. Ten tutaj to już całkiem dość nowoczesna konstrukcja. Radyjko, klimatyzacja. Busy są trochę jak kategoria sportowych aut. Należy je powoli wybierać i upewnić odnośnie źródła i przeszłości dwa razy.

Ford Transit

Tymczasem Mini i Mercedes C220 coupe w drodze na południe Europy!
Listopad i do połowy grudnia to ostatnie szanse na dostawę i przedświąteczne wydanie samochodów z importu. Po nowym roju taniej nie będzie 4aczej na pewno.

Mini i Mercedes

Miało być Subaru XV a będzie A4 allroad. Już w drodze, uff. Ze Szwecji do Polski!

Audi A4

Zawsze chciałem mieć Opla Antara! Zwykle unikamy i odradzamy duże przebiegi. Tu zrobiliśmy wyjątek. Antara w dobrym stanie to ciągle około 30.000 jako minimum. Świadomi wad i zalet tego modelu lubimy go i polecimy!

Opel Antara

Alfa Romeo Mito! Warto kupić dla samego kluczyka! 135 koni, 2012, 33000 zł

Alfa Romeo Mito