Samochody używane sprowadzone w czerwcu 2022.

3 lipca 2022 | Anita Tądel

A my na to jak na… auto! Przedstawiamy auta sprowadzone w czerwcu 2022.

Audi Q3 Sportback pod dom do Czech! Bardzo przyjemny, nowoczesny samochód! To bardzo motywujące, że Klienci powierzają nam zakupy takich samochodów i dostawy jakby to były nowe buty! Różnica, którą warto znac, to, że nasze dostawy dla Was są w pelni ubezpieczone na czas dostawy, mimo braku tablic, czy rejestracji pojazdu w tym czasie! Nie ryzykuj, zleć to nam! Autadlaprzyjaciol.pl! Macie dobry flow jako Klienci ostatnio! Gratulacje szczere!

Audi Q3

Lexus NX 300! W Polsce kupiony i w Polsce zostaje chociaż klient aż z USA. Ktoś nie mógł wcześniej, ktoś nie chciał później. Więc my powiązaliśmy sznurki i pomogliśmy stronom transakcji. Piękne auto! 2018 rok, 38000 km, bezwypadkowe, serwisowane! Nice car, very nice!

Lexus NX 300

Co może być lepsze od jednego dostarczonego auta? Dwa dostarczone auta! Klient kiedyś żartował, że przy naszym podejściu do klientów jak do przyjaciół to będziemy po 7 ciężarówką wozić! Hm… dziś pierwszy raz pomyślałem, że to wcale nie jest zły pomysł mieć taką ciężarówkę!
Jeż? po prostu przed biurem się czaił! Mamy hodowlę w ramach starań o ISO 14001

Volkswagen i Volvo

Czerwiec, to tradycyjnie pora zbioru czereśni. Kto już sprzedał to ostatni dzwonek aby kupić motocykl na wakacje! Tiger i FZ 6 już w drodze do Polski!

Tiger i FZ

Alfa Romeo już tuż tuż!
Piękna jest! Z nami to łatwe! Dzwonisz i mówisz jaki. Potem dostajesz wybór i mówisz, że ten! Potem PIN i zielone. Potem widzisz jak jedzie do ciebie!
Bez zbędnych wizyt po komisach i u czarodziejów lakiernictwa, bez straty czadu na otomoto, ze co innego przez trlefon a co innego na miejscu! U nas za swoje pieniądze masz więcej auta! Po prostu!

Alfa Romeo

Pierwsze BMW jedzie do Madrytu z Niemiec! El primer BMW [beemmeuwedoble – tak się wymawia w Madrycie] esta listo para el camino 😀
2011 z 66700 km na liczniku!

Jacek z Polski, no może trochę ostatnio z Hiszpanii też i Niemiec oraz Tomas Horak z Czech i Honda z Japonii ciężko pracują w Hiszpanii w celu rozwoju sprzedaży. Spotkania z administracją, marketing, księgowi…
Tymczasem sprzedaż w Europie Środkowej…
Skoda Superb z Niemiec wydana w Polsce, po 4 miesiacach…bo Inpost zgubił dokumenty w drodze do banku! Nowe w końcu mamy. Skoda Superb ze Szwecji wydana na Słowacji, po miesiącu bo Szwedzi przez pomyłkę dali stary komplet dokumentów! Mazda 6 z Niemiec do Czech! Bez niespodzianek. Do tego Subaru Outback z Niemiec, Volvo V90 ze Szwecji! Wszystko top i do przodu. Tiguan po aferze z Policją przy odbiorze w Niemczech. Bo sprzedawca się bał.. nie wiemy do dziś czego skoro kasę miał na koncie a Polizei bardzo mili i po naszej stronie pomogła trochę przeładowaną lawetę wyprowadzić z miasteczka… uff ale był tydzień! W poniedziałek wracamy fo pracy bo kolejne parę samochodów czeka na transporty, płatności, weryfikacje!! Zostań z nami i zobacz jak powstaje największa firma handlująca rzetelnie autami w Europie! Możesz też dołączyć!

Arteon? Wart swojej ceny? Ten tutaj to 39000 Euro. Jeździłbyś? Lepszy od… ? Mają napędy na 4 koła, mają dobre silniki, naszym zdaniem warto! Wersja shooting brake nawet bardzo warto! Ten jedzie do Czech!

Arteon

Klient zamówił przed podwyżką cen ropopochodnych! Dobrze, że są tacy ludzie! V8. Stare dobre V8! Tak trzymać a nie jakieś Mustangi na baterie!! Kia EV6 to owszem… Ale V8 to zawsze V8!

Po co nam firma w Hiszpanii? Dołącz do inwestorów na naszej platformie inwestycyjnej a się dowiesz! Tymczasem Zafira! Kolejny Arteon, MX5, GLA jadą do klientów w Polsce i Czechach!

Opel Zafira, VW Arteon, Mazda MX5, Mercedes GLA

Niebieski to będzie najmodniejszy kolor tego lata! Niektórzy wiedzieli to wcześniej! Mondeo już w Świdnicy i czeka na odbiór.

Ford Mondeo

BMW 530 to spoko. Ale…klient to znajomy znajomego ze stacji diagnostycznej… ups! CarForFriend daje radę! Jeśli trzeba legalne i dobre auto to my! Do tego zawsze najtaniej!

Sharan 4Motion. Fajnie wyposażony, bezwypadkowy, niski przebieg. Z Polski do Plauen w Niemczech sprzedany! Viel Spaß mit dem Auto!

Planujesz zakup auta i chcesz mieć pewność dobrego wyboru?

Porozmawiaj z nami na temat zakupu i dowiedz się, na co zawrócić uwagę podczas wyboru auta. 

Wyślij formularz i otrzymaj 3 zweryfikowane oferty auta, którego szukasz!