Samochody używane sprowadzone w maju 2022.

6 czerwca 2022 | Anita Tądel

Wiosna w pełni! Nowe wyzwania, znane i mniej znane cudeńka. Przedstawiamy auta sprowadzone w maju 2022.

Gdy pracowałem na etat w Niemczech to miałem urlopy policzone i dopasowane do niemieckich i polskich majówek. Teraz, gdy mamy własną firmę to się okazuje, że zawsze jestem akurat w tym kraju gdzie pracują. Nawet geografia nie ma znaczenia, bo tam gdzie pracują, to piszą, dzwonią, wymagają, oczekują. Trzeba to lubić, pogodzić się z tym i umieć dostrzec korzyści!.
Na przykład kolejne fajne auta sprzedane! Suzuki jako przykład, że nadal są fajne auta poniżej 20.000 zł. Jeep natomiast jako przykład, że poniżej 20.000 Euro też są fajne auta, tylko inne.

Suzuki & Jeep

Czy są tu jakieś Panie? Jakie auto mąż wam ostatnio kupił? Może sobie same kupujecie?
Pełen Dubaj! Jasna skóra, (edit, no nie, to nie jest skóra ale i tak biere 🙂 ), 3,6 litra benzyna, 32000 km, 2017 rok. 135000 zł. Mitsubishi Pajero, opcja importu? Ktoś zainteresowany? Jakaś oferta?
Najwyżej dla żony wezmę … na serio z Dubaju auto i na serio fajny!

Samochody, samochody. Szwedzkie do Czech, niemieckie do Polski. Belgijskie do Hiszpanii! Dubajskie do Niemiec! Korony czeskie albo korony szwedzkiej, złotówki, Euro. Można oszaleć, dobrze, że piątek! Leasing w Polsce, kredyt w Czechach… i tylko VAT w gotówce przelewem, chyba, że są tu jacyś profesjonaliści i wiedzą jak zapłacić VAT leasingiem? No…. za najlepszą odpowiedź piękna nagroda będzie!

Volkswagen

„Podejrzenia, że CarForFriend importuje tylko drogie i mega fajne auta godzą w istotny interes Rosji!” Pieskow, Rzecznik Rządu Federacji Rosyjskiej! Importujemy też nadal w korzystnych cenach auta za 3 czy 4 tysiące Euro. Jak Kia Ceed na przykład! Świat samochodów ostatnio oszalał. Są auta za 1000 Euro i za 150.000 Euro, które nadal w sumie mają silnik, 4 koła i karoserię, reszta to szczegóły. Jak elektryczna roleta w bagażniku X5 albo przezierna nawigacja w Mercedesach. Kia nie ma elektrycznej rolety, ani Head Up, ba nie ma nawet 4 strefowej nawigacji z podłączeniem do klimy w aucie, żeby temperaturę do strefy klimatycznej dopasować. To nadal jest jednak super auto! O bardzo szerokim wachlarzu zastosowań. Można nim na przykład gdzieś pojechać!
Resztę faktów motoryzacyjnych nauka rosyjska oczywiście zna i bada a my Wam o tym powiemy!
Kia 2008 rok, 126 koni, 122.000 km

BMW 520, szklany dach zawsze nam się podobał! Kolejne auto do leasingu importowane z Niemiec!
Gotówka, raty, leasing! Zapraszamy!

Małe lub duże! Mamy je wszystkie*! Pomożemy wybrać Ci auto do Twoich potrzeb! Opiekujemy się Twoim zakupem w całym jego procesie!
Volkswagen Transporter czy Toyota iQ? My doradzamy, Ty decydujesz!
* wybierasz auto dla siebie z pośród stron całej Europy i nie tylko!

Volkswagen Transporter Toyota iQ

Elektryczny Passat? No prawie, Passat GTE to hybryda plug in! Zasięg czysto elektryczny to 55 km, ale połączenie dwóch silników w jeden napęd, benzyna + elektryk to 218 koni! To może być już dobra zabawa! Ten jako używany, nowych nie ma, brak komponentów!
Poznasz z daleka po niebieskich zaciskach hamulcowych!
Nowy 200.000 zł, używany to 175.000 zl

VW Passat GTE

Dacia to nie jest może gwiazda sprzedaży ale to już chyba trzecie Sandero w ciągu lat! To kawał, dobrej, prostej, motoryzacji! Polecamy Sandero! To półka 15.000 do 25.000 zł za solidne egzemplarze! Uważajcie na rdzewiejące podłogi, progi, itp!

Dacia Sandero

Bardzo lubię tę różnorodność! Raz siadasz do prostego Sandero, czy Forda Fusion a innym razem do nówka Q3 za 55.000 Euro i muszisz wziąć trzy dni urlopu, żeby appki ogarnąć, coś za coś…w Q3 nowym nie muszę za to zapłonu scyzorykiem ustawiać jak było w Wartburgu na przykład. A z resztą….czytanie instrukcji od samochodów to nasza praca. Chętnie Wam potem doradzimy zawsze, który asystent jest wart pieniędzy a który traci tylko energię z akumulatora.

Chrysler 🙂 Pacifica! Mniam, mniam! Poznań do Czech! Jak jest po czesku, że „kupiłeś Pan piękne auto?”

Chrysler Pacifica

Alfa Romeo Giulia! Spider, 1965 rok! Za parę dni będzie na miejscu w Polsce. Miej 200.000 zł i to nadal okazja!

Alfa Romeo Giulia Spider

„Nadejszła wiekopomna chwila!!”
Tesla! Ten moment musiał nadejść! Sprzedaliśmy pierwszą Tesla, cała przyjemność po naszej stronie! Pamiętaj, że musisz mieć appkę porejestrowaną na Ciebie, żeby ładować to auto!
2021 rok! 45000 Euro! Regensburg, Bayern nach Warszawa, Polen!

Nowy tydzień! Volvo XC 70 ze Szwecji, Kia Optima PHEV, z Niemiec, S-Max, BMW X1 i tak dalej. Trochę się dzieje! To był tylko maj! Zostańcie na czerwiec z nami! Autohandel na zamówienie ma przyszłość a my robimy to najlepiej i w ramach calej Unii Europejskiej! Co za przypadek!

Hallo! Hola! Dobry Den! Dzień Dobry! Poniedziałek mija, a nie to już wtorek! To i kolejne samochody lecą! AUDI A4, FORD S MAX z końca świata, czyli niemieckich okolic, gdzie najwięcej lasów i czarownic żyło. Ze Schwartzwaldu! Już jadą w końcu! Uff!

AUDI A4, FORD S MAX