Samochody używane sprowadzone w sierpniu 2022.

1 października 2022 | Anita Tądel

W sierpniu mamy tyle pracy, że wrzucamy tylko kilka sprowadzonych dla Was aut i w drogę. Takiego sierpnia jeszcze nie było! Zobaczcie sami.

Weekend!! Temat transportu do Hiszpanii ogarnięty! Uff! (Najpierw było, że to termin, potem, że to termin wyjazdu, a potem, że jednak inni ważniejsi, bo…nasze ogłoszenie było w internecie nadal. Czyli wylazło to, co zwykle…) Ale uff. Auta jadą i będą w Barcelonie. Brawo Bartek! Kia Ceed, Mercedes szwedzki, Nissan włoski, Alfa holenderska ogarnięte takoż! Zostan z nami I zobacz jak rośnie rzeelna firma handlu używkami! ,,, że samochodowymi używkami… żebyśmy bana od bootów Facebooka nie dostali!

Poniedziałek zaczęty od Pontiaca! Niby Bird a dopłynął i dojechał zamiast doleciał! Tak czy inaczej, zabierać, jeździć, obserwować! Cieszyć się! Monday starts with Bird! Pontiac Bird. From Sweden to Czech Republic! It was brought by sea and road instead of flying, as Birds do. But it is there! So enjoy it!

Pontiac

Honda nadal na propsie! Szczególnie niebieskie! 2009 rok, 199000 km, 48000 PLN. Chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Honda is always up to date. Especially blue ones! 2009, 199000 km, 10200 Euro ready to go in Poland from Holland!

Seat już na miejscu w Czechach, 32500 Euro. Ile dalibyście za Seata Leona? Warto, nie warto? Ale to FR!!

Seat

Sierpień w połowie a już bije lipiec liczbą zawartych przez Was transakcji i my to szanujemy! Bo po co komu urlopy, prawda? Skoro zamiast kupić drogiego dorsza w Sopocie to można za tą samą kasę mieć R8 na export do Hiszpanii! No może to będzie dorsz z frytkami ale Auti r8 to wersja Spider… ciągle dobieramy dopiero, albo nie ma vat albo dużo kilometrów…życie..
… a takie „zwykłe” Audi A4, to w ogóle w cenie samych frytek z nad Bałtyku. Znaczy się 20.000 Euro. Jedzie do Czech!
2017, 147000 km.

Audi

Ford Fiesta Pierwsza rejestracja: 05/2011. Przebieg: 123 tys km . Pojemność 1242cm3. Całość z transportem i usługą to koszt 27 tys PLN

Ford Fiesta

Q5 z Holandii do Polski! Już w Polsce! 2,0 TDI, 190 koni, to zawsze dobry pomysł w Audi!

Audi Q5

Fusion wraca do domu. Dwa dni później i 170 Euro drożej ale wrócił. – „pomyłka taka”! -powiedzieli, że mam napisać wyjaśnienia i załączyć dowód rejestracji, gdy już dostanę, to zwrócą kasę. Zobaczymy… tymczasem kasę wzięli i auto oddali  To tylko koszty lawety i parkingu, żadnego mandatu nie ma ani kary. Po prostu zabrali i oddali. No Miszcze są z nich! (jak chcesz poznać pełną historię zapraszamy na nasz profil na facebooku). Poza tym BMW X5 do Rumunii z DE jedzie. Mondeo jest piękne w Polsce, Mercedes E250, itp, itd. Tydzień napoczęty!

BMW X5, Ford Mondeo, Mercedes E250