Wrzesień 2020 cz.4 – Kupione na zamówienie

28 września 2020 | carforfriend

Honda Civic 1.8
Lexus Is300
Range Rover Evoque HSE Cabrio
Ford Mondeo MK4
Mercedes Coupe 1965

Honda Civic 1.8

Czy ktoś jeszcze Civiki 1,8 kupuje? Tak, oczywiście ale głównie te Executive, ksenon, panorama dach, nawigacja, skóra, podgrzewane fotele, niski przebieg, oryginalny lakier. W zakupie to 4500 Eur minimum. Nadal mają swoje fanki… Tak, tak. To głównie panie kupują.

Lexus IS300

Wypoczęci po weekendzie? To świetnie! Bo nowy tydzień trzeba zaczynać. Lexus sam się nie zarobi! Wiecie, że Lexus wskoczył o 29% w górę na niemieckim rynku rok do roku (2019 do 2018) Opel spadł wtedy o ponad 6% w dół*. Mercedes w Polsce wszedł za 2019 pierwszy raz do TOP 10 sprzedaży nowych samochodów. Jeśli Ty również chcesz zmienić auto na lepsze, droższe, wyższej klasy, bardziej prestiżowe albo po prostu chcesz kupić Dacię? Tak czy inaczej zapraszamy!
Lexus IS 250 ze Szwecji na południe Polski!

Lexus IS300

Land Rover Range Rover Evoque HSE Cabrio

Land Rover Range Rover Evoque, HSE, Cabrio. Nazwisko długie jak hiszpańskiego szlachcica.
Auto bardzo przyjemne i chyba głównie o przyjemność w nim chodzi. U nas dziś przeładunek i dalej dostawa do Warszawy. Gratulujemy świetnego pomysłu na zakup samochodu! Powiemy osobno więcej o nim jeszcze.

Land Rover Range Rover Evoque HSE Cabrio

Ford Mondeo MK4

Naprawiamy też auta, które kupujemy dla Klientów. Oczywiście Klient wie już przed zakupem, że Kia potrzebuje nowych hamulców oraz mocowania listwy na klapie bagażnika a Mondeo regeneracji przekładni kierowniczej i ukrycia odprysków na masce*. My to zastępczo robimy dla Was. Oszczędzasz pieniądze ale przede wszystkim czas i nerwy. Wiesz o czym mowa jeśli próbowałeś ostatnio gdzieś ustalić robotę z lakiernikiem albo innym mechanikiem.
Tak. Kolejne Mondeo. Diesel, 124000km, Bla. Bla. Bla..

Ford Mondeo MK4

Mercedes Coupe 1965

Stare auta można kochać 😍 lub nienawidzić. Trudno być obojętnym. Mercedes Coupe, 1965, air-ride. Piękny ale jak już zapali. Bo za luźna klema, bo mało paliwa Holender zostawił, bo coś tam jeszcze… a musi zapalić. Bo jak tym wjechać na lawetę skoro wyłączony leży na ziemi? Dostawa do Czech!

Mercedes Coupe 1965