Car For Friend dla społeczności

18 stycznia 2021 | carforfriend

Na pomoc Lokalnym Bohaterom

Chętnie angażujemy się w pomoc tym, którym nieobce jest poświęcenie dla dobra społecznego. Jednym z takich lokalnych bohaterów, którzy aktywnie angażują się w poprawę warunków życia świdniczan i okolicznych mieszkańców, jest pan Waldemar Woźniak z Pszenna. Pan Waldemar już od 2 lat aktywnie przyczynia się do uporządkowania terenów leśnych, przydrożnych oraz tych w okolicach rzek. Rok 2020 pan Woźniak zakończył na porządkowaniu terenów wzdłuż ulic Przemysłowej i Rolniczej w Świdnicy oraz nad nad rzeką Piławą w Pszennie.

Jako firma importująca samochody do kraju przyczyniamy się do zwiększenia ilości odpadów. To na pewno. Sprowadzamy ich coraz więcej, bo handel w Internecie kwitnie. Kupujecie nowe – starego już nie potrzebujecie. Pamiętajcie jednak o tym, żeby odpadów, złomu, opon (!) pozbywać się zgodnie z zasadami. Opony można pozostawić w zakładzie wulkanizacyjnym podczas wymiany. Można je również dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych lub bezpośrednio do Centrum Utylizacji Opon. Niedopuszczalne jest wyrzucanie śmieci do lasu! Nie wolno Wam zaśmiecać dróg. Nawet nie myślcie o porzuceniu niepotrzebnego sprzętu byle gdzie!

Pan Waldemar robi co w jego mocy aby zebrać jak najwięcej porzuconych odpadów, a my staramy się aby nie skończyło mu się paliwo. Wspieramy finansowo tę inicjatywę, ponieważ wiemy, że warto.
Obecnie trwa również zbiórka na samochód terenowy dla pana Waldemara. Zbiórka jest organizowana przez panią Agatę Pastuch z Komorowa. Pomimo zebrania już 38 tys. zł pan Woźniak nie może sobie jeszcze pozwolić na zakup wymarzonego auta. Zapraszamy do zrzutki! link: zrzutka.pl

Waldemar Woźniak

28 lutego 2021 | Anita Tądel

Emisja akcji JCK S.A. ruszyła! Dołącz do nas!

25 lutego 2021 | Anita Tądel

Sprowadzone na zamówienie – styczeń 2021

Dla naszych Klientów kupiliśmy na zamówienie: Audi Coupe, Citroen C4 Picasso, Peugeot 207CC, Hyundai i 30, VW Touran, KIA Picanto, BMW R80 GS, Mazda CX-5 4×4, Jeep Comanche, Subaru Forester.

23 lutego 2021 | carforfriend

Co musisz wiedzieć o emisji akcji JCK S.A.