Sprawdzenie numeru VIN i historii auta z Niemiec

16 listopada 2018 | AdminCFF

Dla wielu osób sprowadzone auto z Niemiec jest okazją na zakup w miarę młodego samochodu z niedużym przebiegiem i udokumentowaną historią serwisowania. Niestety zdarzają się nieuczciwi handlarze, którzy zatajają przed swoimi klientami ważne informacje, takie jak przebyte wypadki, prawdziwy stan licznika oraz inne dane, które mogą zniechęcić ewentualnego kupca do finalizacji transakcji. Na całe szczęście jest teraz możliwe szybkie sprawdzenie historii interesującego nas samochodu na podstawie numeru VIN auta z Niemiec. O tym, w jaki sposób można tego dokonać oraz jakie daje nam to korzyści, opowiadać będzie ten artykuł.

Jak sprawdzić auto z Niemiec – krok po kroku

Od kilku miesięcy znacznie łatwiej jest sprawdzić historię auta z Niemiec. Wystarczy dysponować numerem VIN, numerem rejestracyjnym, datą pierwszej rejestracji oraz posiadać profil zaufany konieczny do logowania w rządowych serwisach. Jest to rozwiązanie bezpieczne i wygodne.

Internetowa aplikacja ‘Historia Pojazdu’ została niedawno wzbogacona o nowe funkcje, takie jak właśnie weryfikacja danych pojazdów zarejestrowanych w Niemczech. Po wprowadzeniu wspomnianych danych otrzymujemy darmowy raport VIN, z którego dowiemy się, jak wyglądała historia danego pojazdu i czy rzeczywiście jest on w tak idealnym stanie, jak przedstawia go sprzedawca.

Posiadany VIN z Niemiec daje teraz możliwość weryfikacji nie tylko ewentualnej wypadkowej historii, ale także rodzaju posiadanego wyposażenia, wersji silnikowej i wielu innych szczegółów, co dotychczas było niemożliwe. To tak jakbyśmy dane auto oglądali na parkingu przed domem.

Jak bezpiecznie kupić auto z Niemiec

Dzięki tej nowej możliwości wpisując w wyszukiwarkę frazę „sprawdzanie VIN Niemcy”, możemy szybko sprawdzić stan faktyczny interesującego nas auta. Nasi klienci mają teraz dodatkowe narzędzie pozwalające na weryfikację informacji dotyczących danego samochodu. Po wyborze danego auta nasza firma przeprowadza gruntowne jego sprawdzenie, którego wyniki otrzymuje klient. Gdy zdecyduje się na jego zakup, my zajmujemy się sprowadzeniem samochodu i dostarczamy go pod wskazany adres.

Dlaczego warto kupić auto z Niemiec

Auta jeżdżące u naszego zachodniego sąsiada mają kilka zalet. Po pierwsze niemieckie przeglądy techniczne są bardziej restrykcyjne i wyjątkowo skrupulatne. Dlatego też stan techniczny auta z ważnym badaniem jest pewny. Po drugie, modele oferowane na rynek niemiecki są zazwyczaj znacznie lepiej wyposażone niż trafiające do polskich dealerów. Ten sam model może się różnić dodatkowymi elementami wartymi kilka tysięcy złotych. Pozwala to na rynku wtórnym na zdobycie luksusowego auta, z pewną historią. I wreszcie po trzecie stan techniczny pięcioletniego auta w Niemczech jest przeważnie znacznie lepszy niż samochodu w tym samym wieku jeżdżącego po polskich drogach.

Z tych względów nasi klienci mogą liczyć na zakup wymarzonego auta w atrakcyjnej cenie, w dobrym stanie technicznym i ze znaną historią użytkowania. Z naszą pomocą każdy może prowadzić auto swoich marzeń już dziś. Zapraszamy do kontaktu!

16 czerwca 2021 | Anita Tądel

Maj 2021 – sprowadzone na zamówienie

Dla naszych Klientów kupiliśmy na zamówienie m.in.: Audi R8, Volvo, Opel Ampera, Chevrolet Cruz, Ford Mondeo, Audi A6 S-line, Maserati, BMW, Audi A4, BMW 530, Maserati Quattroporte, Mitsubishi Outlander, Nissan Z 370, Audi S4, VW Sharan, Audi A6 Avant, Mazda 2,

11 czerwca 2021 | Anita Tądel

Ruszył Konkurs Wakacyjny dla Klientów

W Konkursie Wakacyjnym nasi Klienci mają szansę wygrać 3000 zł lub paliwo! Wystarczy nakręcić i przesłać do nas krótki filmik.

16 maja 2021 | Anita Tądel

Kwiecień 2021 – sprowadzone na zamówienie

Dla naszych Klientów kupiliśmy na zamówienie m.in.: Skoda Superb, Volvo Cross Country V90, Volvo Cross Country V60, Land Rover, BMW 430i, Ford Galaxy, Dodge, Fiat 124 Spider, Maserati Quattroporte.