Wrzesień w CFF — czyli jak po wakacjach kupować samochody używane z gwarancją

28 października 2021 | carforfriend

Wrzeszczy wrzesień, że już jesień! Niech sobie wrzeszczy, a my w CFF nadal w wakacyjnych nastrojach. Zapytasz, jakim cudem? Wszystko dzięki naszym klientom, którzy pomimo spadających liści kupują kabriolety czy kampery… Tak w naszej relacji aut używanych, kupionych we wrześniu będziemy opowiadać o legendarnym kabriolecie  oraz bardzo wygodnym kamperze. Oczywiście to nie wszystko. Sprawdź, czy masz ze sobą paszport, ponieważ czeka nas podróż po auto do USA! A na sam koniec pokażemy jakim autem będzie jeździł przedsiębiorca z Czech… Zapraszamy do lektury!

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą

działaj z nami już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ

„Miata” — samochód używany czy już legenda? 

Tak mowa o przepięknej Mazdzie MX5 z roku 2010. Musimy przyznać, że to jedno z tych aut, o którym nigdy nie przestaliśmy marzyć. Ponadczasowy wygląd, ogromna radość z jazdy i brak dachu… czego można więcej oczekiwać od auta? Sprowadzony przez nas model to wersja ze 160 konnym silnikiem o pojemności 1 999 cm3. Nie wiemy, czy pamiętasz, jak lipcu pisaliśmy i Hondzie S2000? Mazda jest u nas na jeszcze wyższym miejscu… Nowemu nabywcy serdecznie gratulujemy świetnego wyboru (znaleziony przez nas egzemplarz naprawdę jest w świetnym stanie). Nam pozostało jedynie podziwiać te oto poniższe zdjęcia… 

 

Kamper — na wynajem czy do codziennej jazdy do pracy? 

Nie zadaliśmy takiego pytania nowemu właścicielowi… a szkoda.  Ciekawe, jaka byłaby jego odpowiedź? Myślisz, że to oczywiste, pamiętaj jednak, że mamy do czynienia z kimś, kto kupuje kampera we wrześniu. Oczywiście żarty na bok, bo przecież to bardzo przemyślana inwestycja tym bardziej w czasie pandemii, gdy rynek kamperów eksplodował. Dla naszego klienta wyszukaliśmy i sprowadziliśmy model Pilote z 2019 roku, o mocy 130 kW i pojemności 2300 cm3. Stan: bardzo dobry! Można mieszkać. Teraz zapraszamy Cię na parapetówę do naszej galerii poniżej. Pamiętaj jednak, że to samochód i zamiast tego co myślisz, przynieś kwiatki!

 

Auta z USA — uszkodzone do bardzo dobry zakup!?

Temat zakupu auta z USA, w tym auta uszkodzonego, poruszaliśmy ostatnio tutaj. Teraz mamy dla Ciebie przykład, na potwierdzenie naszych kompetencji. Tym razem wybór naszego klienta padł na Subaru WRX o mocy 276 KM zamkniętych w pojemności 2 000 cm3. Auto, jak możesz zobaczyć na zdjęciach, wymaga prac blacharsko-lakierniczych, jednak jego stan oraz cena składy się na świetną okazję. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej transakcji. Z tego co wiemy, obecnie auto jest w rekach lakierników i już za chwile pojawi się na naszych drogach. Jak sam widzisz nie należy się bać zakupu auta uszkodzonego gdy możesz liczyć na przyjaciół (tak mamy na myśli CFF)! 

Samochód używany, o który pewnie nas nie podejrzewałeś

Na koniec naszego artykułu mamy dla Ciebie auto bez którego, bardzo dużo rzeczy w Twoim życiu nie wyglądałoby tak, jak wygląda. Auto przez większość niedoceniane i nawet niezauważone gdy przemyka ulicami miasta. Auto, z którego korzystają przedsiębiorcy w całej Europie i dostarczają nam przesyłki, jedzenie czy części do naszych aut. Mowa o Volkswagenie Caddy. Prezentowany egzemplarz to rocznik 2017, z silnikiem o pojemności 2 000 cm3 i mocy 102 koni mechanicznych. Może nie wygląda. Może nie rozbudza wyobraźni. Na pewno nikt nie robi mu zdjęć na światłach… ale nigdy Cię nie zawiedzie i zawsze stanie na wysokości zadania. Dlatego trafił do naszego artykułu! 

 

Samochody używane z gwarancją w CFF 

Jak zawsze przedstawiliśmy Ci mały wycinek tego co sprowadziliśmy dla naszych klientów we wrześniu. Jak możesz zauważyć, znamy się na wszystkich samochodach i wyszukamy dla Ciebie każde auto! (Motocykl również). Bardzo Ci dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Jeżeli masz jakieś pytania, to napisz je w komentarzu…z przyjemnością odpowiemy! 

 

PS. Znajdziesz nas również na mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram